SALİHLİ REHBERCİ NEDİR?

  Ege bölgesinin ticaret  hayatında önemli bir paya sahip olan Salihli İlçesinin büyüyen ve gelişen çehresini tanıtmak  ve iletişimin sürekliliğini sağlamak amacıyla  profesyonel iş aracınız olan SALİHLİ REHBERCİ 2015 ‘i kullanımınıza sunuyoruz.

   SALİHLİ REHBERCİ'de  sadece telefon ve adreslerin yanı sıra Salihli ile ilgili  tarihi, ekonomi, coğrafi, sağlık, tarım ve turizm  gibi bilgilerle Salihli’nin karayolu haritasını, merkez ilçe haritasını ve mahallelerin ayrı ayrı şehir imar planı haritalarını Salihli Rehberci 2015’in daha faydalı kullanılabilmesi  için sizlerin hizmetine sunduk.

   SALİHLİ REHBERCİ 2015 iş yerleri gezilerek alınan bilgiler doğrultusunda meslek gruplarına göre hazırlanmıştır. Katagorilerdeki firmalara hızlı ulaşabilmek adına firmaların haritada nerede olduğu yanısıra firmaların kendilerini daha geniş tanıtabilmeleri için fotoğraf ve video bölümleri de  SALİHLİ REHBERCİ'de yer almaktadır.

 Salihli iş yaşamının içinde yer alan geç girişimciler olarak bizler iş dünyasında zamanın ve tanıtımın önemini kavramış siz katılımcılarımızla birlikte bu çalışmayı gerçekleştirmekten dolayı onur duyuyoruz.

  Araştırmaya ve yaratıcılığa sahip çıkan  insanların büyüyeceğini ve başarıya koşacağına inanıyor ve diğer yeni projelerimizde hep sizinle birlikte olmayı diliyoruz.

  Tüketicilere kolaylık işyerleri sahiplerine kazanç sağlanması dileği ile SALİHLİ REHBERCİ 2015’in hazırlanmasına yardımcı olan herkese teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla…